[WIDEO] Szaman a psycholog w terapii psychodelicznej

Zastrzeżenie! Psychodeliki są w dużej mierze nielegalnymi substancjami i nie zachęcamy ani nie tolerujemy ich używania tam, gdzie jest to niezgodne z prawem. Akceptujemy jednak przypadki nielegalnego używania narkotyków i uważamy, że oferowanie odpowiedzialnych informacji na temat redukcji szkód jest niezbędne do zapewnienia ludziom bezpieczeństwa. Z tego powodu niniejszy dokument ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób decydujących się na stosowanie tych substancji.

Substancje psychodeliczne takie jak psylocybina meskalina LSD czy DMT zyskują coraz większy rozgłos. Po rewolucji psychodelicznej lat 60 rozpoczęła się nagonka na wyżej wymienione i zostały wrzucone do jednego worka ze stymulantami czy depresentami. Zostały uznane po prostu za narkotyki.

Jednak czy medycyna, której ludzie używają od zarania dziejów jest naprawdę jedynie “narkotykiem”? Od pewnego czasu owymi substancjami znów zaczęła się interesować nauka, dostrzegając ich niesamowity potencjał w dziedzinie terapii oraz poznawania ludzkiego umysłu.

Na rozmowę zaprosił mnie Paweł “Wiking” Pawlak. Znałem go od wielu lat z jego starej działalności Barbell Brothers gdzie głównie zajmował się trójbojem siłowym. Nie dało się ukryć, że chłopaki zdecydowanie wyróżniali się swoim wizerunkiem na ugrzecznionym rynku fitness.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy jeden z czytelników bloga podrzucił mi link do profilu Inner War Saga. Jest to projekt którego celem jest nauczenie jak można wykorzystywać programowanie swojej podświadomości w celu osiągania lepszej osobistej skuteczności, głównie za pomocą autohipnozy.

Oczywiście dołączyłem do społeczności i na własnej skórze doświadczam jak świetne efekty może dawać to podejście w połączeniu z klasyczną terapią i psychodelikami.

Kiedyś więcej o tym opowiem

Tymczasem wracając do rozmowy

W części pierwszej poruszymy tematy:

👉 microdosingu, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców aby zwiększać swoje możliwości.

👉 szamańskich ceremonii z użyciem psychodelików i tego jak rozwijają one świadomość.

👉 stanowiska nauki w kwestii owych substancji.

👉 potencjału terapeutycznego zażywania tych substancji.

Opowiem też jak dzięki jednemu z tripów całkowicie zmieniła się moja relacja z myślami i emocjami.

W materiale nie namawiamy do stosowania substancji zabronionych prawem. Wszystkie nasze doświadczenia odbyły się poza granicami Polski, w miejscach gdzie ich stosowanie jest legalne lub nieregulowane prawem.

Pierwsza częsć rozmowy znajduje się już na kanale YouTube Inner War Saga oraz Spotify Zapraszam do oglądania!

Druga część rozmowy

Na kanale Inner War Saga pojawiła się druga część naszej rozmowy, a w niej min:

-jak wygląda świadomość podczas doświadczenia psychodelicznego?

-czy “życie nie ma sensu i dlaczego to świetna wiadomość?

-czy oczekiwanie może być źródłem bad tripa?

-czy hipnoza może być alternatywą dla osób, które nie mogę korzystać z psychodelików?

-jak można zwiększyć swoją kreatywność na LSD?

Serdecznie zapraszam na Youtube oraz Spotify

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x