jak działaja psychodeliki

Jak wyglądał Twój kontakt z psychodelikami? Podziel się doświadczeniem

Zastrzeżenie! Psychodeliki są w dużej mierze nielegalnymi substancjami i nie zachęcamy ani nie tolerujemy ich używania tam, gdzie jest to niezgodne z prawem. Akceptujemy jednak przypadki nielegalnego używania narkotyków i uważamy, że oferowanie odpowiedzialnych informacji na temat redukcji szkód jest niezbędne do zapewnienia ludziom bezpieczeństwa. Z tego powodu niniejszy dokument ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób decydujących się na stosowanie tych substancji.

Codziennie dostaję wiadomości z pytaniem czego po psychodelikach może oczekiwać osoba cierpiąca na depresje, PTSD, schizofrenię czy też ADHD?

Pytacie, czy psychodeliki pomagają przy uzależnieniach? Wielu z was chce podnieść swoją produktywność bądź na nowo ułożyć swoją karierę.

Widzę również jakie poruszenie robi kiedy podzielę się opinią napisaną do mnie przez kogoś z was. Chcecie zobaczyć jak psychodeliki zadziałały u osób podobnych do was. To zrozumiałe.

Za każdym razem kiedy pytacie mnie o efekty w jakimś konkretnym przypadku bardzo chciałbym móc was odesłać do odpowiedniego źródła jednak… takiego nie ma.

Z całym szacunkiem dla społeczności ludzi dzielących się swoim psychodelicznym doświadczeniem ale zazwyczaj panuje tam taki chaos i dezinformacja, że nikogo z czystym sumieniem bym tam nie odesłał.

Postanowiłem więc stworzyć miejsce, do którego z czystym sumieniem będę mógł odesłać każdego kto pyta mnie “Co w praktyce dają psychodeliki?

Jak to działa?

Wysyłasz do mnie swoją relację dot. tego jak psychodeliki wpłynęły na pewne aspekty Twojego życia. Przy wysyłaniu uwzględniasz kilka punktów i wysyłasz do mnie.

Jeśli Twoja relacja spełnia podstawowe wymagania, zostanie opublikowana w tym dziale jako osobny wpis, do tego na IG Stories oraz w cotygodniowym newsletterze więc możesz być pewien, że w krótkim czasie Twoje doświadczenie może dotrzeć do kilku tysięcy osób, a z biegiem czasu ich liczba będzie rosła.

Myślę, że jeśli uda się zainspirować chociaż jedną osobę to i tak warto. Możesz zachować pełną anonimowość albo zostawić link/kontakt do siebie.

Chodzi przede wszystkim o stworzenie rzetelnego miejsca, gdzie osoby zmagające się z danym zaburzeniem bądź chcące osiągnąć konkretny cel dzięki psychodelikom mogły zobaczyć jak to zadziałało w przypadku innych osób.

Jak to powinno wyglądać?

Świetnie byłoby gdyby z Twojej relacji dało się wyciągnąć to jak REALNIE doświadczenie psychodeliczne przełożyło się na Twoje życie. Zmienił się Twój sposób patrzenia na rzeczywistość? Super, ale co dzięki temu realnie zmieniło się w Twoim życiu? Zerwałeś toksyczne relacje? Rzuciłeś albo znalazłeś pracę? Przeprowadziłeś się? Zacząłeś dbać o zdrowie? Jak wpłynęło to na zaburzenie z którym się zmagałeś?

Chodzi o to, aby inne osoby mogły łatwiej odnieść to do siebie.

Preferowana długość/format? Twój wybór. 

Od paru zdań po kilka kartek A4 🙂

Wzór

Poniżej wzór, który przyśpieszy i uprości proces publikacji

Tytuł: Nadaj tytuł lub zostaw puste, wtedy sam coś wymyślę

Substancja/Substancje: Czyli z czego korzystałeś w kontekście tej relacji. 

Mikrodawkowanie/Pełne dawki? (prośba o niemieszanie tych dwóch aspektów)

Zdiagnozowane zaburzenie: Wpisz swoje zdiagnozowane zaburzenie lub zostaw puste

Który aspekt życia się polepszył (skasuj niepotrzebne): Samopoczucie, zdrowie fizyczne, produktywność, finanse, relacje

Załącznik: Jeśli chcesz dołączyć np. jakieś zdjęcie

Kontakt do Ciebie (mail/adres strony/link do sociali/co chcesz). Zostaw puste jeśli ma pozostać anonimowe.

Opis (może być również forma audio czy wideo)

;

;

;

Relację wyślij bezpośrednio na kontakt@terapianowoczesna.pl

Tylko tyle i aż tyle. Po prostu napisz co czujesz i za co być może jesteś wdzięczny. Raz napisaną relację będziesz mógł później edytować, więc intuicyjnie zawrzyj co obecnie uważasz za słuszne i po prostu wyślij.

Z góry dziękuje i powodzenia 🙂

5 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
May
May
1 rok temu

Fajnie że się podzielilas🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x