Współpraca

Chcesz rozwiać swoje wątpliwości i skonsultować z kimś swoje obawy?

Zyskać poczucie pewności i spokoju, wynikające z tego, że zrobiłeś wszystko, aby się dobrze przygotować?

Jesteś osobą świadomą zagrożeń i nie chcesz niczego robić po łebkach? 

Wiesz, że pracując z kimś bardziej doświadczonym w pewnych kwestiach, osiągniesz wyniki szybciej i bezpieczniej, nie tracąc czasu i pieniędzy na ślepe trafy po to, żeby na końcu zostać z pytaniem: 

“Czy to na pewno tak miało być? Czy czegoś nie zepsułem?” 

A może nie chcesz ponieść konsekwencji prawnych i osobistych? Boisz się, że podczas doświadczenia doznasz uszczerbku na psychice który zostanie z Tobą na zawsze?

Wolisz porozmawiać na niektóre tematy “w cztery oczy”?

Interesuje Cię indywidualne podejście?

W takim razie trafiłeś w idealne miejsce

Jeśli nie chcesz polegać na często sprzecznej wiedzy z internetu, a po przeczytaniu bloga (gdzie ze względów bezpieczeństwa też nie o wszystkim mogę pisać) wciąż czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej to zapraszam na konsultacje w obszarze:

Psychodeliki (uwaga, NIE oferuję żadnych substancji!)

Mikrodawkowanie

mikrodawkowanie konsultacje

Kiedy w 2020 roku brałem swoją pierwszą mikrodawkę nie mogłem wiedzieć co mnie czeka. Decyzja ta okazała się jedną z najważniejszych w moim życiu. Chociaż nie zawsze było łatwo i przyjemnie to zdecydowanie było warto.

Od tego czasu bezpośrednio pomogłem w tym procesie dziesiątkom ludzi, a pośrednio poprzez swoją działalność setkom. Liczby te każdego dnia rosną.

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli rozważasz temat mikrodawkowania klasycznych psychodelików. Chcesz wejść w proces będąc dobrze przygotowanym, wyciągnąć z niego jak najwięcej korzyści oraz wyeliminować potencjalne zagrożenia? Zaznacz opcje “Psychodeliki”.

Terapia psychodeliczna

terapia psychodeliczna

Badania potwierdzają, że już pojedyncza sesja z psychodelikiem obniża objawy depresji, lęku oraz w sposób wielowymiarowy wpływa na dobrostan psychiczny.

Jeśli planujesz bądź rozważasz zażycie substancji psychodelicznej w kontekście samorozwojowym bądź terapeutycznym i chcesz zrobić to w sposób maksymalnie bezpieczny, jednocześnie wyciągając z tego doświadczenia jak największy potencjał to ta opcja jest dla Ciebie.

Wielokrotnie przechodziłem przez ten proces osobiście, a od jakiegoś czasu oferuję swoją pomoc innym.

Udzielę Ci wszelkich niezbędnych informacji, pozwolę wykluczyć ryzyka, ułożyć intencje oraz przygotować odpowiednie nastawienie psychiczne.

Integracja doświadczenia psychodelicznego

integracja doświadczenia psychodelicznego

Jeśli doświadczyłeś prawdziwego potencjału psychodelików to masz za sobą fantastyczną podróż pełną niesamowitych wglądów i przemyśleń na temat siebie i swojego życia. Jeśli chciałbyś to przełożyć na życie codziennie i cieszyć się efektami długoterminowo rozważ Integrację doświadczenia psychodelicznego.

Jeśli czujesz, że podczas doświadczenia coś poszło nie tak i obecnie znajdujesz się w gorszym miejscu niż przed nim, również Integracja doświadczenia psychodelicznego może być dobrym rozwiązaniem.

Gwarantuję anonimowość i pełną dyskrecję. Odpowiem na wszystkie pytania na jakie znam odpowiedź. Nie ma tematów tabu ani takich o które nie mógłbyś zapytać. Jeśli będę czuł, że potrzebujesz pomocy kogoś innego dam Ci namiar do odpowiedniego specjalisty.

Jeśli interesuje Cię któryś z powyższych tematów zaznacz opcje “Rozmowa-Psychodeliki”

Konsultacja

konsultacje

Jest to dobry wybór jeśli masz mętlik w głowie i sam nie wiesz od czego zacząć, bądź chciałbyś najpierw przedstawić swoją historię oraz to z czym się aktualnie zmagasz. Jeśli chcesz przy okazji sprawdzić czy istnieje “flow” do dalszej współpracy to wybierz tę opcję.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw wiadomość z tytułem “Konsultacja”

Proces Elastyczności Psychologicznej

PEP

Jeśli interesuje Cię dłuższa i kompleksowa współpraca to oferuję ją pod postacią mojego autorskiego programu. W skrócie pokażę Ci jak w obecności przeszkód wewnętrznych (myśli i emocje), które do tej pory Cię ograniczały cały czas świadomie poruszać się w kierunku życia, jakie chcesz prowadzić.

Więcej o Programie przeczytasz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw wiadomość Proces Elastyczności Psychologicznej (ilość miejsc ograniczona, możliwość rezerwacji)

Konsultacja Email

konsultacje email

Jeśli nie masz czasu, ochoty bądź nie chcesz się ujawniać podczas spotkania online, możesz zadać mi nurtujące Cię pytania na odpowiedniej platformie.

W takim wypadku ZAWSZE najpierw przejdziemy na platformę, która zapewni nam bezpieczeństwo, a następnie bez obaw będziesz mógł zadać mi pytania, na które z oczywistych względów nie odpowiadam za pomocą ogólnodostępnych komunikatorów.

Zaznacz opcje “Konsultacja email”, a ja pokieruję Cię dalej

Miejsce spotkań i koszt (Regulamin)

Sesja 1:1 trwa około godziny, a jej koszt to 199zł

Spotkania odbywają się na platformie Jitsi bądź innej, wybranej przez Ciebie

Klikając “Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem