Współpraca

Chcesz rozwiać swoje wątpliwości i skonsultować z kimś swoje obawy?

Zyskać poczucie pewności i spokoju, wynikające z tego, że zrobiłeś wszystko, aby się dobrze przygotować?

Jesteś osobą świadomą zagrożeń i nie chcesz niczego robić po łebkach? 

Wiesz, że pracując z kimś bardziej doświadczonym w pewnych kwestiach, osiągniesz wyniki szybciej i bezpieczniej, nie tracąc czasu i pieniędzy na ślepe trafy po to, żeby na końcu zostać z pytaniem: 

“Czy to na pewno tak miało być? Czy czegoś nie zepsułem?” 

A może nie chcesz ponieść konsekwencji prawnych i osobistych? Boisz się, że podczas doświadczenia doznasz uszczerbku na psychice który zostanie z Tobą na zawsze?

Wolisz porozmawiać na niektóre tematy “w cztery oczy”?

Interesuje Cię indywidualne podejście?

W takim razie trafiłeś w idealne miejsce

Jeśli nie chcesz polegać na często sprzecznej wiedzy z internetu, a po przeczytaniu bloga (gdzie ze względów bezpieczeństwa też nie o wszystkim mogę pisać) wciąż czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej to zapraszam na konsultacje.

Zanim jednak zaczniemy przeczytaj najpierw zakładkę O mnie

OBSZARY WSPÓŁPRACY

PSYCHODELIKI

UWAGA! NIE oferuję żadnych substancji ani sittingu!

MIKRODAWKOWANIE

Kiedy w 2020 roku, mieszkając w Holandii brałem swoją pierwszą mikrodawkę nie mogłem wiedzieć co mnie czeka. Decyzja ta okazała się jedną z najważniejszych w moim życiu. Chociaż nie zawsze było łatwo i przyjemnie to zdecydowanie było warto.

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli chciałbyś dowiedzieć się (oczywiście teoretycznie) tego czym jest mikrodawkowanie,
czego można się spodziewać, jakie są ryzyka oraz co najnowsze badania naukowe mówią na ich temat

TERAPIA PSYCHODELICZNA

Badania potwierdzają, że już pojedyncza sesja z psychodelikiem obniża objawy depresji, lęku oraz w sposób wielowymiarowy wpływa na dobrostan psychiczny.

Jeśli potrzebujesz rzetelnej wiedzy bądź chcesz skonsultować się przed swoim doświadczeniem psychodelicznym (np. w Holandii) i chcesz zrobić to w sposób maksymalnie bezpieczny, jednocześnie wyciągając z tego doświadczenia jak największy potencjał, to ta opcja jest dla Ciebie.

Wielokrotnie przechodziłem przez ten proces osobiście, a od jakiegoś czasu oferuję swoją pomoc innym.
Udzielę Ci wszelkich niezbędnych informacji zgodnych z najnowszymi wynikami badań, pozwolę wykluczyć ryzyka, ułożyć intencje oraz przygotować odpowiednie nastawienie psychiczne.

INTEGRACJA DOŚWIADCZENIA PSYCHODELICZNEGO

Jeśli doświadczyłeś prawdziwego potencjału psychodelików to masz za sobą fantastyczną podróż pełną niesamowitych wglądów i przemyśleń na temat siebie i swojego życia. Jeśli chciałbyś to przełożyć na życie codziennie i cieszyć się efektami długoterminowo rozważ Integrację doświadczenia psychodelicznego.

Jeśli czujesz, że podczas doświadczenia coś poszło nie tak i obecnie znajdujesz się w gorszym miejscu niż przed nim, również Integracja doświadczenia psychodelicznego może być dobrym rozwiązaniem.

Gwarantuję anonimowość i pełną dyskrecję.
 

Odpowiem na wszystkie pytania na jakie znam odpowiedź. Nie ma tematów tabu ani takich o które nie mógłbyś zapytać. Jeśli będę czuł, że potrzebujesz pomocy kogoś innego dam Ci namiar do odpowiedniego specjalisty

KONSULTACJE

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Jest to dobry wybór jeśli masz mętlik w głowie i sam nie wiesz od czego zacząć, bądź chciałbyś najpierw przedstawić swoją historię oraz to z czym się aktualnie zmagasz. Jeśli chcesz przy okazji sprawdzić czy istnieje “flow” do dalszej współpracy to wybierz tę opcję.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw wiadomość z tytułem “Konsultacja”

Regularne spotkania

Jeśli interesuje Cię dłuższa i kompleksowa współpraca to ta opcja jest dla Ciebie. W skrócie pokażę Ci jak w obecności przeszkód wewnętrznych (myśli i emocje), które do tej pory Cię ograniczały cały czas świadomie poruszać się w kierunku życia, jakie chcesz prowadzić.

Zależnie od problemu z jakim przychodzisz praca może przyjąć bardziej formę terapeutyczną lub coachingową.

Jeśli jesteś zainteresowany wybierz opcję Regularne spotkania (ilość miejsc ograniczona, możliwość rezerwacji)

Jestem zwolennikiem zdecydowanego działania, dlatego tak szybko, jak to możliwe przejdziemy do wyznaczenia celu naszych spotkań oraz konfrontacji z Twoimi “demonami

Zdecydowanie najlepsze efekty uzyskuje z osobami, które bardziej niż na niekończące grzebanie w przeszłości są gotowe na jej akceptacje, aby móc budować siebie i swoją przyszłość

OPINIE MOICH KLIENTÓW

SPOTKANIA ONLINE (Regulamin)

Sesja 1:1 trwa około 50 minut

Spotkania odbywają się na platformie GoogleMeets. Nie musisz nic instalować, wyślę link przed spotkaniem

Klikając “Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem