Współpraca

Chcesz rozwiać swoje wątpliwości i skonsultować z kimś swoje obawy?

Zyskać poczucie pewności i spokoju, wynikające z tego, że zrobiłeś wszystko, aby się dobrze przygotować?

Jesteś osobą świadomą zagrożeń i nie chcesz niczego robić po łebkach? 

Wiesz, że pracując z kimś bardziej doświadczonym w pewnych kwestiach, osiągniesz wyniki szybciej i bezpieczniej, nie tracąc czasu i pieniędzy na ślepe trafy po to, żeby na końcu zostać z pytaniem: 

“Czy to na pewno tak miało być? Czy czegoś nie zepsułem?” 

A może nie chcesz ponieść konsekwencji prawnych i osobistych? Boisz się, że podczas doświadczenia doznasz uszczerbku na psychice który zostanie z Tobą na zawsze?

Wolisz porozmawiać na niektóre tematy „w cztery oczy”?

Interesuje Cię indywidualne podejście?

W takim razie trafiłeś w idealne miejsce

Jeśli nie chcesz polegać na często sprzecznej wiedzy z internetu, a po przeczytaniu bloga (gdzie ze względów bezpieczeństwa też nie o wszystkim mogę pisać) wciąż czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej to zapraszam na konsultacje w obszarze:

Mikrodawkowanie/klasyczne zastosowanie psychodelików/terapia psychodeliczna

Wszystko co wiąże się z tematem mikrodawkowania psychodelików, ale również klasycznego użycia psychodelików oraz używania ich w kontekście terapeutycznym czy też samorozwojowym. Możesz pytać o dosłownie wszystko związane z tym obszarem, a ja podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Obowiązuje nas pełna swoboda i dyskrecja.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw wiadomość z tytułem „Rozmowa online-psychodeliki” na dole strony.

Integracja doświadczenia psychodelicznego

Jeśli doświadczyłeś prawdziwego potencjału psychodelików to masz za sobą fantastyczną podróż pełną niesamowitych wglądów i przemyśleń na temat siebie i swojego życia. Jeśli chciałbyś to przełożyć na życie codziennie i cieszyć się efektami długoterminowo rozważ Integrację doświadczenia psychodelicznego.

Jeśli czujesz, że podczas doświadczenia coś poszło nie tak i obecnie znajdujesz się w gorszym miejscu niż przed nim, również Integracja doświadczenia psychodelicznego może być dobrym rozwiązaniem.

Gwarantuję anonimowość i pełną dyskrecję. Odpowiem na wszystkie pytania na jakie znam odpowiedź. Nie ma tematów tabu ani takich o które nie mógłbyś zapytać. Jeśli będę czuł, że potrzebujesz pomocy kogoś innego dam Ci namiar do odpowiedniego specjalisty.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw wiadomość z tytułem „Rozmowa online-integracja”

Proces Elastyczności Psychologicznej

Jeśli interesuje Cię dłuższa i kompleksowa współpraca to oferuję ją pod postacią mojego autorskiego programu. Dokładnie opiszę go niebawem. W skrócie pokażę Ci jak w obecności przeszkód wewnętrznych (myśli i emocje), które do tej pory Cię ograniczały cały czas świadomie poruszać się w kierunku życia, jakie chcesz prowadzić.

(Obecnie brak miejsc, jeśli chcesz zarezerwować miejsce napisz mail z tytułem Proces Elastyczności Psychologicznej)

Miejsce spotkań i koszt

Spotkania odbywają się na platformie Zoom.

Jedna sesja trwa średnio 60-90minut, koszt jednej to 119zł

Klikając „Wyślij” oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności