Przez dwie godziny pytaliście mnie o wszystko. Oto efekt

Zastrzeżenie! Psychodeliki są w dużej mierze nielegalnymi substancjami i nie zachęcamy ani nie tolerujemy ich używania tam, gdzie jest to niezgodne z prawem. Akceptujemy jednak przypadki nielegalnego używania narkotyków i uważamy, że oferowanie odpowiedzialnych informacji na temat redukcji szkód jest niezbędne do zapewnienia ludziom bezpieczeństwa. Z tego powodu niniejszy dokument ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób decydujących się na stosowanie tych substancji.

Miło mi Cię zaprosić do obejrzenia nagrania z webinaru, który odbył się 27.01.2022. Był on częścią inicjatywy zespołu Psyleo, którego głównym celem jest wprowadzenie do Polski rozwiązań, które w skrócie będzie można nazwać “Psychologią Przyszłości”.

Gdybym powiedział, że się nie denerwowałem to bym skłamał. Był to w końcu pierwszy w moim życiu live. W każdym bądź razie, patrząc po wiadomościach, jakie dostałem wyszło chyba całkiem nieźle. Udało nam się również pobić dotychczasowy rekord frekwencji oraz aktywności na czacie, za co wszystkim serdecznie dziękuję.

Jakie tematy były poruszane?

Zasadniczo cały przekroj jeśli chodzi o używanie psychodelików w kontekście samorozwojowym czy terapeutycznym.

Opowiedziałem między innymi o swoim pierwszym doświadczeniu oraz jak wpłynęło na moje życie. Do tego trochę informacji jak wygląda podziemna terapia psychodeliczna, jak najwięcej wyciągnąć z tripa, dlaczego bad trip wcale nie jest taki zły, co sądzę nt. badania, które udowodniło, że mikrodawkowanie to placebo czy też, dlaczego uważam, że integracja doświadczenia psychodelicznego jest kluczowa.

Oczywiście, ze względu na dużą ilość pytań i ograniczoną ilość czasu, żadnego z nich nie udało mi się wyczerpać jednak myślę, że uda Ci się wyciągnać z tego coś wartościowego.

Miłego oglądania 🙂

P.S Na początku wspominam o tym, że piszę pracę magisterską na temat tego jak zażywanie psychodelików wpływa na nasilenie objawów lęku i depresji. Jeśli chciałbyś wziąć udział w badaniu zostaw wiadomość na kontakt@terapianowoczesna.pl. Odezwę się niebawem 🙂

Dobrym uzupełnieniem webinaru jest też mój wpis pt “Co mi dały psychodeliki”

W piątek 11.02 o godzinie 20:00 odbył sie Live gdzie razem z Sylwią z profilu @mrs.luks rozmawialiśmy o terapii psychodelicznej, mikrodawkowanu, a także trochę o moich nawykach pozwalających utrzymać mi odpowiedni mindset. 

Live z Sylwią Luks 11.02.2022

Do tego Sylwia podzieliła się swoimi doświadczeniami z zażywaniem i dostępem do psychodelików w Meksyku oraz jak to łączy z byciem mamą trójki dzieci oraz prowadząc firmę.

Jeśli nie mogłeś być to miło mi Cię poinformować, że zapis z Live znajdziesz na Instagramie na profilu @mrs.luks 

Część pierwsza 

Część druga

Mam nadzieje, ze Ci się spodoba

“Co poradziłbyś osobie przed pierwszym tripem?” nagranie z live 16.02.2022

16.02.22 odbył się kolejny live, jednak ten był nieco inny niż wszystkie.

Po pierwsze wyjątkowo nie pełniłem roli gościa, a… prowadzącego.

Po drugie, zamiast po raz kolejny poruszać temat badań, czy też tego jak sytuacja wygląda w innych krajach, nasi goście postanowili podzielić się swoimi doświadczeniami od strony “praktyka” czyli zwykłej osoby, która korzysta z psychodelików w celach terapeutycznych czy samorozwojowych.

Mieliśmy zaszczyt gościć trzy osoby (czwarta niestety nie dotarła)

Olę, która na co dzień pracuje jak duża część osób, w biurze “poważnej firmy”. Podzieliła się tym, jak MDMA pozwoliło jej na nowo przyjrzeć się swoim traumom, odbudować relacje z mężem oraz pociągnęło za sobą szereg decyzji, które poskutkowały psychodelicznym tripem do Ameryki Południowej, po którym było jeszcze ciekawiej 🙂

Daniela, przedsiębiorcy, założyciela cateringu dietetycznego (Podketo), który po psychodeliki sięgnął w celu przepracowania swojej fobii społecznej oraz podniesienia produktywności. Jego relacją z tripa swego czasu dzieliłem się (oczywiście za zgodą) na swoim Instagramie, co wzbudziło wiele emocji. Przede wszystkim dlatego, że swój pierwszy trip odbył łamiąc sporo zasad psychodelicznego “BHP” o czym zresztą również opowiada.

Ulę, która podobnie jak Ola przez sporą część czasu pracowała na “poważnym” stanowisku, jednak dzięki świadomemu doświadczeniu psychodelicznemu zrozumiała, że chce zupełnie inaczej pokierować swoim życiem. Obecnie przebywa w Portugalii gdzie szkoli się do prowadzenia ceremonii z użyciem psychodelików oraz integracji doświadczeń psychodelicznych.

Oprócz tego pojawiła się cała masa wątków, począwszy od tego jak ważna jest intencja, jak się przygotować, jaka jest rola muzyki kończąc na indywidualnych poradach dla osób początkujących.

Była to naprawdę pouczająca rozmowa i jeszcze raz dziękuję Uli, Oli, Danielowi za odwagę oraz Natalii, która zorganizowała całe wydarzenie.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
2 lat temu

Świetnie przeprowadzony webinar!

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Bardzo fajny webinar! Czy jest możliwość dostania więcej informacji z kim współpracuje Pani Ula w Portugalii bo bardzo jestem ciekawy jak to się odbywa w takich warunkach i ile takie sesje kosztują?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x